Visitor | V | Home | H | Location | Status |
---|---|---|---|---|---|
8 |
3 |
|
TBD | ||
1 |
6 |
|
|||
3 |
2 |
Viking Field
|
|||
Westfield
(8-2)
|
- |
Cambria-Friesland
(5-9)
|
- |
|
4:00 PM CDT |
1 |
7 |
Joannes Park
|
|||
Arcadia
(5-5)
|
- |
Westby
(0-9)
|
- |
Westby High School, Coon Valley Field
|
4:00 PM CDT |
0 |
1 |
Winnecone High School
|
|||
13 |
8 |
Horlick Athletic Field
|
|||
Milwaukee Reagan
(9-2)
|
- |
Brookfield Academy
(9-6)
|
- |
Brookfield Academy High School
|
4:30 PM CDT |
36 |
0 |
St. Thomas Aquinas Academy
|
|||
7 |
6 |
Valders High School
|
|||
11 |
12 |
Mineral Point High School
|
|||
2 |
5 |
Pacelli High School
|
|||
0 |
14 |
Coleman High School, Ken Casper Field
|
|||
11 |
8 |
|
|||
5 |
27 |
Wittenberg-Birnamwood High School
|
|||
- |
- |
Wausau West High School
|
Cancelled | ||
3 |
4 |
Wausaukee High School
|
|||
- |
- |
Wausau East High School
|
Cancelled | ||
0 |
10 |
Walsh Field
|
|||
9 |
1 |
Tri-County High School
|
|||
3 |
1 |
NBC Spartan Sports Complex, Superior
|
|||
0 |
8 |
Burnham Diamond 1
|
|||
5 |
0 |
Notre Dame
|
|||
2 |
6 |
Bradford High School, Wavro Field
|
|||
Racine Lutheran/Prairie
(13-0)
|
- |
Living Word Lutheran
(13-3)
|
- |
Living Word Lutheran High School
|
4:30 PM CDT |
6 |
3 |
Cuba City High School
|
|||
Lena
(0-10)
|
- |
Peshtigo
(7-4)
|
- |
Peshtigo High School
|
4:30 PM CDT |
8 |
2 |
Tigerton High School
|
|||
2 |
5 |
Bonduel High School
|
|||
Wisconsin Lutheran
(4-11)
|
- |
University School
(14-2)
|
- |
University School of Milwaukee
|
4:30 PM CDT |
1 |
9 |
Elkhorn Area High School
|
|||
Heritage Christian
(6-9)
|
- |
Saint John's NW
(2-14)
|
- |
St. John's Northwestern Military Academy
|
4:30 PM CDT |
6 |
0 |
Delavan-Darien
|
|||
Saint Lawrence Seminary
(0-0)
|
- |
North Fond du Lac
(0-12)
|
- |
North Fond du lac
|
4:30 PM CDT |
9 |
10 |
Pittsville High School
|
|||
3 |
2 |
Appleton North High School
|
|||
1 |
11 |
|
|||
Mayville
(9-3)
|
- |
Slinger
(3-13)
|
- |
Slinger High School
|
4:30 PM CDT |
15 |
1 |
|
|||
5 |
4 |
William N. Taylor Park
|
|||
14 |
3 |
Gilman High School
|
|||
11 |
0 |
Gillett High School
|
|||
1 |
2 |
Denmark High School
|
|||
0 |
7 |
De Pere High School, Aurora BayCare Field
|
|||
6 |
9 |
Port Edwards Palen Field
|
|||
12 |
8 |
Reedsville High School
|
|||
0 |
10 |
Cassville High School
|
|||
9 |
6 |
Shiocton High School
|
|||
1 |
3 |
Shullsburg High School. Badger Park
|
|||
Abbotsford/Colby
(1-5)
|
- |
Chequamegon
(4-6)
|
- |
Chequamegon High School
|
4:45 PM CDT |
11 |
8 |
Prentice High School
|
|||
2 |
6 |
Evansville High School
|
|||
0 |
11 |
Assumption High School
|
|||
Northland Lutheran
(6-5)
|
- |
Stratford
(6-4)
|
- |
Stratford High School
|
4:45 PM CDT |
3 |
13 |
Auburndale High School
|
|||
18 |
4 |
|
|||
11 |
4 |
Rib Lake High School
|
|||
4 |
0 |
FIRST NATIONAL BANK OF RIVER FALLS FIELD
|
|||
0 |
1 |
Eau Claire Immanuel Lutheran High School
|
|||
Alma Center Lincoln
(4-11)
|
- |
Black River Falls
(6-6)
|
- |
Black River Falls High School
|
5:00 PM CDT |
8 |
3 |
Bangor High Schools
|
|||
2 |
5 |
Reedsburg High School
|
|||
6 |
7 |
Coulee Christian High School
|
|||
7 |
0 |
Elmwood School District
|
|||
5 |
6 |
Plum City High School
|
|||
11 |
1 |
Wauzeka-Steuben High School
|
|||
Colfax
(0-11)
|
- |
Glenwood City
(0-10)
|
- |
Glenwood City High School
|
5:00 PM CDT |
0 |
6 |
Copeland Park-La Crosse
|
|||
Thorp
(8-6)
|
- |
Gilman
(9-7)
|
- |
Gilman High School
|
5:00 PM CDT |
6 |
16 |
Roncalli High School
|
|||
5 |
3 |
|
|||
8 |
7 |
Cashton High School, Village Park Field
|
|||
0 |
14 |
Cameron High School
|
|||
0 |
2 |
Algoma High School
|
|||
Lodi
(8-8)
|
- |
Adams-Friendship
(6-4)
|
- |
Adams-Friendship Middle School
|
5:00 PM CDT |
8 |
8 |
North Crawford High School
|
|||
1 |
7 |
New Lisbon High School
|
|||
4 |
7 |
Necedah High School
|
|||
Janesville Craig
(16-2)
|
- |
Oregon
(9-3)
|
- |
Oregon High School
|
5:00 PM CDT |
- |
- |
Mosinee High School
|
Cancelled | ||
7 |
8 |
Eleva-Strum High School
|
|||
Milwaukee Pulaski/Juneau
(1-7)
|
- |
Milwaukee Hamilton
(2-9)
|
- |
HAMILTON DIAMOND 1
|
5:00 PM CDT |
2 |
13 |
Fireman's Park, Cottage Grove
|
|||
New Glarus
(5-9)
|
- |
Lakeside Lutheran
(8-7)
|
- |
Lakeside Lutheran High School
|
5:00 PM CDT |
7 |
3 |
Riverside Park, Janesville
|
|||
17 |
3 |
Spring Valley High School
|
|||
4 |
2 |
Warner Park
|
|||
5 |
8 |
Laona High School
|
|||
3 |
9 |
Onalaska High School
|
|||
8 |
7 |
Kickapoo High School
|
|||
8 |
1 |
Green Bay New Lutheran High School
|
|||
3 |
10 |
Kewaunee High School Baseball Field
|
|||
2 |
1 |
Oconto High School
|
|||
Arcadia
(5-5)
|
- |
Westby
(0-9)
|
- |
Westby High School, Coon Valley Field
|
5:30 PM CDT |
3 |
6 |
NBC Spartan Sports Complex, Superior
|
|||
4 |
0 |
Koslo Park
|