Visitor | V | Home | H | Location | Status |
---|---|---|---|---|---|
Chilton
(11-0)
|
- |
Algoma
(7-0)
|
- |
Algoma Invite
|
TBD |
Green Bay East
(10-5)
|
- |
Algoma
(7-0)
|
- |
Algoma Invite
|
TBD |
4 |
2 |
Racoon Invite
|
TBD | ||
1 |
3 |
Racoon Invite
|
TBD | ||
1 |
11 |
|
TBD | ||
8 |
2 |
|
TBD | ||
8 |
6 |
|
TBD | ||
2 |
0 |
|
TBD | ||
17 |
3 |
Whitefish Bay Tournament
|
TBD | ||
3 |
13 |
Whitefish Bay Tournament
|
TBD | ||
4 |
5 |
Whitefish Bay Tournament
|
TBD | ||
9 |
0 |
|
TBD | ||
10 |
7 |
Belmont Softball Jamboree
|
TBD | ||
16 |
0 |
Belmont Softball Jamboree
|
TBD | ||
11 |
1 |
Belmont Softball Jamboree
|
TBD | ||
7 |
5 |
Belmont Softball Jamboree
|
TBD | ||
17 |
7 |
Belmont Softball Jamboree
|
TBD | ||
8 |
3 |
Belmont Softball Jamboree
|
TBD | ||
4 |
1 |
Belmont Softball Jamboree
|
TBD | ||
5 |
6 |
|
TBD | ||
17 |
7 |
Lena, IL
|
TBD | ||
8 |
4 |
Chippewa Falls
|
TBD | ||
5 |
7 |
Wausau East Tournament
|
TBD | ||
2 |
9 |
Wausau East Tournament
|
TBD | ||
1 |
11 |
Wausau East Tournament
|
TBD | ||
14 |
7 |
Poynette High School
|
TBD | ||
5 |
6 |
Chippewa Falls Tourney
|
TBD | ||
12 |
6 |
|
TBD | ||
2 |
5 |
|
TBD | ||
6 |
18 |
Wisconsin Rapids Invite
|
TBD | ||
8 |
2 |
Muskego Invite
|
TBD | ||
12 |
6 |
|
TBD | ||
3 |
5 |
Wausau East Tournament
|
TBD | ||
1 |
7 |
Wausau East Tournament
|
TBD | ||
11 |
10 |
Wausau East Tournament
|
TBD | ||
0 |
10 |
|
TBD | ||
20 |
9 |
Nicolet High School
|
|||
16 |
9 |
West Bend
|
|||
- |
- |
Little Chute High School
|
Cancelled | ||
Bay Port
(11-2)
|
- |
Pulaski
(7-7)
|
- |
Pulaski Community Middle School
|
9:00 AM CDT |
- |
- |
Peshtigo Tournament
|
Cancelled | ||
3 |
9 |
Island Park
|
|||
- |
- |
Gilman High School
|
Cancelled | ||
5 |
15 |
Racoon Invite - Oconomowoc
|
|||
- |
- |
Invitational
|
Cancelled | ||
- |
- |
West Allis Athletic Complex
|
Cancelled | ||
- |
- |
West Allis Athletic Complex
|
Cancelled | ||
1 |
11 |
Oconomowoc
|
|||
Waupaca
(7-7)
|
- |
Wisconsin Rapids
(4-8)
|
- |
|
9:00 AM CDT |
4 |
6 |
Arcadia
|
|||
6 |
4 |
West Allis Athletic Complex
|
|||
11 |
10 |
Muskego High School
|
|||
11 |
0 |
Independence
|
|||
6 |
3 |
Island Park
|
|||
0 |
3 |
Shell Lake High School
|
|||
10 |
6 |
|
|||
6 |
5 |
Colfax High School
|
|||
6 |
12 |
Lakeside Lutheran High School
|
|||
5 |
0 |
Jefferson Middle School
|
|||
0 |
8 |
Neenah High School
|
|||
- |
- |
Omro High School
|
Cancelled | ||
1 |
4 |
Cadott High School
|
|||
10 |
12 |
Spencer High School
|
|||
9 |
8 |
Waukesha South High School
|
|||
8 |
5 |
White Lake High School
|
|||
- |
- |
|
Cancelled | ||
- |
- |
Jerry Medema Fields
|
Cancelled | ||
Onalaska
(0-10)
|
- |
Viroqua/Youth Initiative
(4-5)
|
- |
|
10:00 AM CDT |
Homestead
(9-5)
|
- |
Baraboo
(7-4)
|
- |
Baraboo High School
|
10:00 AM CDT |
10 |
6 |
Millpond Park Baldwin
|
|||
Cambridge
(2-4)
|
- |
Marshall
(7-0)
|
- |
Marshall High School
|
10:00 AM CDT |
Waterford
(10-3)
|
- |
New Glarus
(0-9)
|
- |
New Glarus High School
|
10:00 AM CDT |
27 |
0 |
New Glarus High School
|
|||
5 |
3 |
|
|||
3 |
14 |
Waupun Invite
|
|||
11 |
1 |
Waupun Invite
|
|||
Living Word Lutheran/HC
(2-3)
|
- |
Milwaukee Lutheran
(1-13)
|
- |
Milwaukee Lutheran
|
10:00 AM CDT |
5 |
4 |
Viroqua Tourney
|
|||
11 |
2 |
Ashland
|
|||
5 |
9 |
|
|||
4 |
0 |
|
|||
0 |
10 |
Assumption
|
|||
Webster/Siren
(0-5)
|
- |
Luck
(0-0)
|
- |
|
10:15 AM CDT |
11 |
6 |
Island Park
|
|||
Royall
(0-10)
|
- |
Mauston
(1-7)
|
- |
Mauston High School
|
10:30 AM CDT |
0 |
10 |
Nicolet High School
|
|||
1 |
5 |
Arcadia High School
|
|||
0 |
3 |
West Bend
|
|||
Green Bay West/East
(0-11)
|
- |
Ashwaubenon
(8-3)
|
- |
Pioneer Elementary School
|
11:00 AM CDT |
8 |
0 |
Little Chute High School
|
|||
3 |
8 |
De Pere High School
|
|||
11 |
2 |
Hayward High School
|
|||
1 |
8 |
University of Wisconsin-Parkside
|
|||
2 |
12 |
Luther High School
|
|||
7 |
10 |
Riverview Park-Allouez
|
|||
4 |
0 |
Prescott High School
|
|||
5 |
7 |
Pembine High School
|
|||
Bay Port
(11-2)
|
- |
Pulaski
(7-7)
|
- |
Pulaski Community Middle School
|
11:00 AM CDT |
7 |
6 |
Shawano Community High School
|
|||
10 |
0 |
Sheboygan South High School
|
|||
0 |
15 |
Three Lakes High School
|
|||
5 |
7 |
|
|||
15 |
5 |
Island Park
|
|||
- |
- |
Pepin High School
|
Cancelled | ||
7 |
0 |
Racoon Invite - Oconomowoc
|
|||
1 |
5 |
||||
0 |
7 |
Lakeland High School
|
|||
Dodgeland/Hustisford
(3-9)
|
- |
Williams Bay
(13-2)
|
- |
|
11:00 AM CDT |
9 |
11 |
Independence High School
|
|||
27 |
0 |
Marshfield High School
|
|||
6 |
0 |
Lakeland High School
|
|||
Spooner
(0-2)
|
- |
Amery
(1-9)
|
- |
Shell Lake High School
|
11:00 AM CDT |
4 |
1 |
Shell Lake High School
|
|||
- |
- |
Black Hawk High School
|
Cancelled | ||
9 |
12 |
Lena
|
|||
7 |
8 |
West Allis Athletic Complex
|
|||
9 |
8 |
|
|||
4 |
11 |
Waupun
|
|||
1 |
8 |
Independence
|
|||
7 |
8 |
Poynette High School
|
|||
2 |
3 |
Stateline Youth Sports Complex
|
|||
12 |
11 |
|
|||
6 |
8 |
Cadott High School
|
|||
1 |
4 |
Colfax High School
|
|||
2 |
15 |
Lakeside Lutheran High School
|
|||
8 |
5 |
Waukesha South High School
|
|||
18 |
6 |
White Lake High School
|
|||
- |
- |
Mayville
|
Cancelled | ||
Arrowhead
(7-4)
|
- |
TBD
(0-0)
|
- |
West Allis Hale Tournament
|
12:00 PM CDT |
Cambridge
(2-4)
|
- |
Marshall
(7-0)
|
- |
Marshall High School
|
12:00 PM CDT |
0 |
21 |
New Glarus High School
|
|||
6 |
12 |
Spencer High School
|
|||
8 |
9 |
Neenah
|
|||
9 |
10 |
|
|||
9 |
4 |
Waupun Invite
|
|||
2 |
9 |
Waupun Invite
|
|||
13 |
0 |
|
|||
7 |
0 |
|
|||
0 |
6 |
Wisconsin Rapids Invite
|
|||
6 |
4 |
Arcadia High School
|
|||
0 |
14 |
|
|||
13 |
0 |
Loyal High School
|
|||
17 |
14 |
Three Lakes High School
|
|||
4 |
3 |
Ironwood Middle School
|
|||
19 |
20 |
Pembine High School
|
|||
2 |
4 |
Whitefish Bay Tournament
|
|||
- |
- |
Adams-Friendship High School
|
Cancelled | ||
Green Bay West/East
(0-11)
|
- |
Ashwaubenon
(8-3)
|
- |
Pioneer Elementary School
|
1:00 PM CDT |
Cumberland
(2-0)
|
- |
Barron
(2-0)
|
- |
Barron High School
|
1:00 PM CDT |
4 |
2 |
Little Chute High School
|
|||
4 |
9 |
De Pere High School
|
|||
1 |
9 |
Elmwood School District
|
|||
1 |
5 |
Lomira City Fields
|
|||
1 |
11 |
Luther High School
|
|||
3 |
13 |
Hayward High School
|
|||
10 |
19 |
Riverview Park-Allouez
|
|||
9 |
8 |
Prescott High School
|
|||
6 |
4 |
Shawano Community High School
|
|||
9 |
0 |
Sheboygan South High School
|
|||
3 |
14 |
Shell Lake High School
|
|||
3 |
2 |
Island Park
|
|||
- |
- |
Pepin High School
|
Cancelled | ||
- |
- |
West Bend high School
|
Cancelled | ||
0 |
7 |
Rosholt
|
|||
12 |
0 |
Lakeland High School
|
|||
6 |
7 |
University of Wisconsin - Parkside
|
|||
0 |
4 |
Poynette High School
|
|||
0 |
5 |
Oconomowoc
|
|||
0 |
10 |
New Hope Elementary
|
|||
9 |
0 |
at Lomira
|
|||
11 |
7 |
Beloit
|
|||
Menominee (MI)
(0-0)
|
- |
Antigo
(2-6)
|
- |
Marshfield Fairgrounds Park, Marshfield, WI
|
1:00 PM CDT |
- |
- |
Black Hawk High School
|
Cancelled | ||
3 |
2 |
West Allis Hale
|
|||
11 |
6 |
Casper Park Chippewa Falls
|
|||
9 |
10 |
Marshfield High School
|
|||
4 |
9 |
||||
3 |
12 |
|
|||
16 |
6 |
Reedsburg Tournament
|
|||
2 |
8 |
Chippewa Falls
|
|||
0 |
27 |
Marshfield
|
|||
8 |
5 |
Spring Valley
|
|||
0 |
12 |
Lakeland High School
|
|||
5 |
6 |
Murray Park - Ripon
|
|||
- |
- |
Mayville
|
Cancelled | ||
3 |
2 |
Waupun Invite
|
|||
0 |
10 |
Baldwin-Woodville High School, 1000 13th Ave, Baldwin, WI
|
|||
Saint Thomas More
(4-9)
|
- |
Milwaukee Lutheran
(1-13)
|
- |
Milwaukee Lutheran
|
2:00 PM CDT |
3 |
4 |
|
|||
4 |
6 |
Menasha
|
|||
1 |
12 |
Wisconsin Rapids Invite
|
|||
15 |
10 |
Arcadia High School
|
|||
5 |
9 |
Shell Lake
|
|||
15 |
21 |
|
|||
1 |
7 |
Cooper
|
|||
0 |
4 |
Fall Creek High School
|
|||
6 |
5 |
Elmwood
|
|||
Antigo
(2-6)
|
- |
Marshfield
(1-11)
|
- |
Marshfield Fairgrounds Park, Marshfield, WI
|
3:00 PM CDT |
12 |
9 |
||||
2 |
3 |
Casper Park Chippewa Falls
|
|||
13 |
0 |
|
|||
9 |
14 |
|
|||
6 |
3 |
|
|||
2 |
14 |
Nicolet High School
|
|||
0 |
7 |
Gilman High School
|
|||
17 |
9 |
Murray Park - Ripon
|
|||
13 |
3 |
Juda Community Park
|
|||
14 |
8 |
|
|||
8 |
6 |
Menasha
|
|||
10 |
4 |
New Hope Elementary
|
|||
2 |
10 |
Belmont Softball Jamboree
|
|||
5 |
6 |
Edgar High School
|
|||
10 |
0 |
Saint Mary Central High School
|
|||
11 |
18 |
Loyal High School
|
|||
9 |
1 |
Regis High School
|
|||
3 |
5 |
Stoughton High School
|
|||
12 |
10 |
Viroqua Tourney
|
|||
0 |
4 |
Mosinee
|
|||
0 |
3 |
|
|||
- |
- |
Arcadia HS, 756 Raider Dr, Arcadia
|
Cancelled | ||
8 |
1 |
Juda Community Park
|
|||
3 |
14 |
Gilman High School
|
|||
Medford
(8-4)
|
- |
- |
|
6:30 PM CDT | |
0 |
5 |
Black River Falls High School
|
|||
3 |
22 |
Chippewa Falls
|
|||
12 |
8 |
Chippewa falls
|
|||
0 |
7 |
Assumption
|
|||
9 |
10 |
Marshfiled
|